Moje oblíbená:

Když jsem byl malý, byl   jsem trošku namyšlený,  teď už nemám chybu !

" Webík, nebo-li stránečky !
 

 

Domů
Osobní informace
Fotografie
Zajímavosti
Kolo

 

 

Tolikrát tady někdo byl

+
Kliknutím tady mi můžete napsat mailíka

Takže,

na těchto stránkách mimo osobních dat, chci prezentovat a shromažďovat vše, co se mi bude zdát zajímavé a co by mohlo být zajímavým i pro jiné...

Osobní informace

No, uvidíme co tady bude. Něco, někdy, možná ano. Zatím tam nechoď, nic tam není.

Fotografie

Tady jsou k vidění fotografie, které jsou nějak zajímavé k vidění. Hezké pokoukáníčko !!!

 

Zajímavosti

Tady jsou různé zajímavé, legrační či jiné  informace.
Již tady něco je !!!!

Kolo

Popisy zajímavých tras, jejich profily v grafické podobě z cyklocomputeru HAC 4 a fotografie.

Novinky

13.8. Tak jsem delší dobu neaktualizoval. Proběhla dovolená v Orlických horách a také akce Kopřivnický drtič. Toho jsem se nezúčastnil, ale projel si jej kolega Martin a teď celkem lituji, že jsem nesebral odvahu a nejel také. Od Orlických hor žádné významnější biky nebyly nějak jsem si pokazil životosprávu a tak doufám, že v příštím týdnu se to vylepší !! Externí dopisovatel se žádný také neozval, aby popsal např. svoje trápení na Drtiči což je škoda - že Martine.

24.7. Protože se setkalo s nelibostí uživatelů, že kliknutím na náhled obrázku v textu popisu trasy se nedostanou na velký obrázek, ale na galerii s náhledy, kapituluji a bude to fungovat tak jak si přejí. Poslední popisy jsou již tak udělány!

24.7. V pátek odjíždíme do Orlických hor.

24.7. Dne 20.7. v neděli jsme si s Martinem a Tomášem dali beskydský bike. Jako vždy v Beskydách to bylo náročné, cesty jsou drsné, plné kamenů a kořenů. Kolo dostává řádně zabrat. Martin měl foťáček, takže tentokrát i s fotkami!!!

18.7. Včera jsme s Tomášem projeli celoročně značenou trať Silesia Bike marathonu. Byl to úžasný zážitek. Jelikož jsem ale včera nebyl schopen, grafy a dojmy v sekci Kolo až dneska!!

12.7. Dne 25.7. odjíždíme na týden  do nádherných Orlických hor. Kdo by se chtěl přidat, nebo přijet na část pobytu, bude vítán. Hlaste se bikeři !!!

6.7. Drobnost v Zajímavostech.

6.7. Při obrovském štěstí s počasím jsme s Igorem a Tomášem nejen nezmokli, ale užili si i skvělou a trochu náročnější trasu.

1.7. V sobotu jsem byl na trase, sám ale s foťáčkem a bylo to nááádherné.

23.6. Ivoš poslal naprostou bombu. Opravdu to je skoro neuvěřitelné !!! Čti v Zajímavostech.

22.6 Přibyly příspěvky v sekcích Zajímavosti a Fotografie !!! Zvláště koukni na ta fota !!!!

Aby jsem si trochu ulehčil práci a zlepšil přehlednost v orientaci mezi obrázky, kliknutím na náhled obrázku v popisu trasy se nedostaneš přímo na velký obrázek, ale do galerie s náhledy. Tady se je již nutno klasicky proklikat.

21.6. Také jsem přidal popis trasy z "Akce Myslivec", je to tedy teď komplet !!!

21.6. Zaktualizoval jsem popis a obrázky ze 14.6. Fungují i na obrázcích v popisu bublinky s textem.

14.6. Takže jsem zpátky z nádherného biku z oblasti pramene Odry a pak dále Potštátu a okolí. Naštěstí jsem měl půjčený foťák od Pepy, takže to je včetně fotek !!

11.6. Přidal jsem k popisům tras hned do úvodní tabulky i počet nastoupaných metrů, jelikož se čím dál tím víc přesvědčuji, že je to veledůležitý údaj.

03.06 Dnes byl bajček malý, nevýznamný, přesto jsem se jej rozhodnul publikovat.

1.06. Dnes jsme jeli "tradiční" přípravu na Akci Myslivec. (Pro neznalé trasa OV-Praděd-OV). Tato příprava znamená dát si trasu OV-Lysá hora-OV. Veškeré informace můžeš shlédnout tady.

Domů | Osobní informace | Fotografie | Zajímavosti | Kolo

Tento server byl naposledy aktualizován dne 13. 08. 2003