Byli jsme si vybrat koťátko

26.04.2009

 

Kotě

 

Loni na podzim se nám dlouho nevracel ze svých několika denních záletů náš tulák kocour se jménem !!! Líza !!! :-). Čekali jsme trpělivě, neboť se vždy přišel vylízat ze svých utržených ran obdržených při soubojích o nápadnice, vždy se vrátil nechat si vyhojit natržené uši, poškrábané a pokousané tělo. Vracel se pořádně najíst a odpočinout, aby zase mohl na několik dnů zmizet. Tentokrát jsme ale čekali marně. Nepřišel.

Proto jsme se s nastávajícím jarním počasím začali poohlížet po koťátku, které by nám kocoura Lízu nahradilo. Řekli jsme si že bychom chtěli raději kočičku, bude se více držet u domu a nebude mizet na tak dlouhé zálety - výlety. Dali jsme si tedy inzerát, že sháníme koťátko. Po několika reakcích na náš inzerát se ozvala paní z Píště a nabízela nám rezavé nebo tříbarevné kotě. No májové a ještě k tomu tříbarevné - bylo rozhodnuto.

 

Kotě               Kotě s mámou               Koťata

 

Dnes jsme se vydali přímo za miminky a jejich maminkou abychom si vybrali TO naše. Uvítaly nás 4 klubíčka s rezavou mámou. Koťátka byla ještě slepá, se zbytky pupeční šňůry a nádherná. Vybrali jsme si uzlíček nádherně barevný. Dívali jsme se jak se ta slepá stvoření olizují a choulí se k sobě a po chvíli jsme se vzdálili abychom nerušili kočičí mámě rodinnou idylku. Domluvili jsme se s paní, že nás bude informovat jak koťata rostou a až budou dostatečně silná a připravená na samostatný život, odvezeme si TO naše do jeho nového domova. A jak se asi bude jmenovat ??? Kdoví…

 

Celá fotogalerie


 
Počet návštěv: